Написать отзыв
 

Изображение капчи


Анна
Дякуємо небайдужим співробітникам сервісу за оперативну допомогу у такій делікатній і болісній справі: відреагували, проконсультували, зробили все необхідне. Тепер мій котик спочиває, а його частинка назавжди вдома.

02.12.2022
Юлія
Дякуємо співробітникам Pet Ritual, від щирого серця за своєчасну та оперативну допомогу в таку складну хвилину! За розуміння і добре ставлення та професійність в вашій справі. Спасибі за оперативність в похованні нашої улюбленої Кицюні!

01.12.2022
Yevhen
Звернувся до команди Pet Ritual з допомогою в кремації нашого улюбленця котика Фелікса. Андрій проконсультував підказав що робити з нашої сторони щоб доправити котика з Кривого Рогу до Києва перебували постійно на зв'язку. Надали повний фото/відео звіт наскільки це було можливо. Допомогли провести нашого хвостика в останню путь щоб його частинка залишилась з нами, Дуже Їм Вдячний.

01.12.2022
Вадим
Дякую Андрію за таку роботу. Ще з початку бесіди було зрозуміло, що мені буде допомагати професіонал. Він дуже добре пояснив усі моменти - щодо евакуації, оформлення документів тощо. Вже через годину у вайбері мені надіслали документи. Дуже дякуємо цій компанії за роботу, розуміння, за ввічливе та поважливе ставлення.

01.12.2022
Михаил

Все сделали оперативно. Приезд, эвакуация, документы итд. Всем рекомендую. Эти люди помогут вам с вашим горем, как помогли нам!


27.11.2022
Олександра

Оперативно і якісно допомогли в таку важку хвилину. Працівник приїхав як найшвидше і сам відніс тваринку від самої квартири до машину в будинку без ліфта. Документи про кремацію надіслали менше ніж через 1,5 години. Ми дуже вдячні за такий сервіс.


19.11.2022
Юлия
Спасибо, помогли менее травматично пережить этот момент. Вежливо и тактично донесли все нюансы. После звонка забрали моментально.

19.11.2022
Віолетта
Дякуємо за розуміння, підтримку та оперативність. Дякую що ви є! На Вас можна покластись та довірити свого пухнастого члена родини. Дякую за чуйний підхід, урна для праху чарівна.

19.11.2022
Ігор
Подяка компанії за швидке вирішення питання.

18.11.2022
Ліза

Рекомендую службу, все швидко, чітко без зайвих питань! Дуже дякую. коробочка для праху дуже зворушлива)


14.11.2022
Дмитрий

Дуже вдячні компанії за всю організацію рятувальної служби, все було зроблено дуже добре, подяка Андрію за оперативну роботу з кремації, особлива подяка лікарю Дмитру за тактичну і професійну роботу.


07.11.2022
Артур

Дуже велике ДЯКУЮ за допомогу, людяність і професіоналізм! Після смерті кота, будучи в шоці, я вирішив кремувати його тіло! Зателефонувавши на деякі фірми, одні говорять що котів ніхто в Києві не кремує, тільки вони, інші говорять швидко везіть тіло до нас, бо запах буде страшний! Набравши Pet-ritual, мені Андрій пояснив що нічого страшного не буде, вся процедура проста і не проблемна, надав консультаціію і навіть скинув зразки документів і фото куди і в який кабінет зветратись. Обміркувавши моменти з чергами в крематорії, і неможливість відпроситися на роботі, вирішив скористатись послугами цієї компанії! Зробили все як має бути! Розказали всі моменти і тонкощі! Ще раз Дякую за людяність і порядність!


04.11.2022
Ирина

Хочу подякувати за професіоналізм та чуйне відношення в такий важкій ситуації. Переживала, що втративши Друга, в мене не буде змоги попрощатися нормальмально або приїдуть люди, яким байдуже. Все чітко пояснили, підтримали, були максимально делікатні. Дали впевненість, що все відбудеться по людськи і достойно. Скинули відео як відвезли і куди, надали всі документи. Я не буду хвилюватись. Дякую за якісну роботу і розуміння, дуже добре що є такий сервіс і повага до улюбленців ❤️


03.11.2022
Ірина
Дуже вдячна за допомогу. Я була розгублена і спустошена. Я не знала що і як зробити. Все що я могла - тільки плакати. Бо моя кішка була частиною мене. Тут мені швидко відповіли і взяли організацію на себе. Ввічливо, з розумінням поставились до мене. Приїхали швидко. І потім надали фото документа про подію.

24.10.2022
Денис

Дякую, дуже допомогли...


23.10.2022
Яна

Звернулись з питання кремації нашого домашньго улюбленця. Pet Ritual все організували саме так як ми і домовились. Це не легко прощатися з тим до кого ти дуже прив'язаний, дякую Pet Ritual за те що зробили все так як треба.


18.10.2022
Наталя
Дякую вам за допомогу в такий важкий для мене час, за те, що подбали про мого котика.

17.10.2022
Надія
Смерть улюбленця це втрата члена родини, тому надзвичайно важливо аби люди які займаються кремацією звільнили від паперової бюрократії та інших пов’язаних з похованням процедур. Все зроблено «під ключ», але це не найголовніше. Водій який приїхав забирати був настільки ввічливий і тактовний, що я була дуже приємно вражена. Дякую за вашу роботу

07.10.2022
Олена
Все було добре організовано, дуже тактовно та з розумінням до ситуації, не дивлячись на зміни в наших планах. Рекомендую.

07.10.2022
Жаннета

Рекомендую. Швидко відреагували, проблем із комунікацією не було, вже наступного дня після смерті котика ми зранку його поховали. У вас непроста робота, дякую, що все взяли на себе.


07.10.2022