Ритуальні послуги для домашніх тварин у Києві та області.

~ Працюємо з 2015 р. ~

ХТО МИ

 • Наше ритуальне бюро для тварин Pet Ritual – це надійний помічник та партнер, якому можна довіряти та передати клопіт із проведення похорону тварини. Ми подбаємо про все самі.
 • Ми – професіонали, які приходять на допомогу, коли важко зібратися з думками! Ми – фахівці, які чудово орієнтуються в ритуальних послугах для тварин, і підбирають для кожного клієнта індивідуальний підхід.
 • Наші співробітники чітко відстежують сучасні тренди у ритуальній сфері, підбирають атрибути та аксесуари, які можуть забезпечити гідний похорон тварин у Києві.
 • Працюємо з 2015 року на ринку надання ритуальних послуг для тварин з гарними рекомендаціями та відгуками. Допомагаємо впоратися з горем та моральними переживаннями.

ЧОМУ МИ

 • Охайність та порядність наших фахівців гарантує проведення похорону на належному рівні. Наші клієнти впевнені, що все буде виконано правильно і максимально коректно.
 • Ми забезпечуємо індивідуальний супровід ритуальним агентом кожної заявки. Працюємо з моменту першого дзвінка до поховання або кремації тварини. Дотримуємося всіх правил, оформляємо необхідну документацію.
 • Працюємо 24 години на добу, без вихідних, та надаємо повний спектр ритуальних послуг для тварин. Можемо виїхати серед ночі, щоб допомогти клієнту та виконати всі необхідні підготовчі роботи.
 • Пропонуємо адекватні ціни на послуги. Купуємо атрибутику безпосередньо у виробників, а труни виготовляємо самі. Саме тому у нас найдоступніші ціни на ритуальну продукцію та велика різноманітність варіантів для різних бюджетів.

Ритуальна служба для тварин у Києві - Pet Ritual

Ритуальна служба для тварин КиївПрощатися з померлою твариною складно та боляче: домашній вихованець – це член сім'ї, який займає в серцях домочадців особливе місце. Його втрата – це біда та справжнє горе. Саме тому організація прощання з померлим улюбленцем і проведення всіх необхідних процедур з ним, включаючи вибір способу поховання, стають оптимальним варіантом для прощання з вихованцем і можливістю віддати йому останні почесті.

Послуги нашої служби з поховання тварин:

 • Поховання тварини. Передбачає підбір місця та копання могили для вихованця. Ми узгоджуємо всі важливі деталі із замовником послуги. Після поховання ми здійснюємо оформлення могильного пагорба.
 • Кремація тварини. Процедура, яка виконується одним із двох способів: індивідуально для конкретної тварини або у вигляді групової кремації;
 • Евтаназія (усипляння) тварини як спосіб позбавити її мук і страждань. Інколи це це єдина можливість допомогти улюбленцю у разі відсутності можливого лікування;
 • Послуги та продукція ритуального магазину, де є все, що може знадобитися для прощання з домашнім улюбленцем. Допомога у підборі труни та аксесуарів до неї;
 • Прибирання та благоустрій могили тварини. Якщо власник не може самостійно доглядати за могилкою, наші співробітники зроблять це за нього.

Створення прийнятних умов для прощання з померлим улюбленцем та виконання стандартних процедур, які прийнято проводити за їх смерті, дозволяють гідно попрощатися з ним, забезпечивши йому почесті та справжні похорони. Допомога у прощанні з померлим улюбленцем неоціненна: часто люди переживають сильний біль втрати і не можуть раціонально підійти до проведення необхідних процедур. Досвідчені фахівці нашого ритуального бюро зроблять все на відповідному рівні.

Для оформлення заявки на поховання або кремацію тварини – зателефонуйте нам.