Прибирання могил тварин у Києві та Київській області

Прибирання могил тварин Київ

Впорядкування могили тварини – один із обов'язкових етапів збереження місця поховання в охайному вигляді. Залишити могилу улюбленця без догляду рівнозначне тому, що забути про те, як серце наповнювалося любов'ю і трепетом, коли домашній вихованець за життя ластився до людини і дарував їй свою любов.

Ми пропонуємо послуги з прибирання могил тварин, де б територіально у Києві чи передмісті вони не знаходилися. Команда співробітників нашого ритуального бюро має солідний досвід у виконанні цих завдань і може впоратися з будь-яким із них: прибрати могилу, посадити квіти, вирівняти та зафіксувати пам'ятник, встановити огорожу або обрізати гілки дерева.

Особливості прибирання могил тварин

  • Одним із перших етапів перед подальшим прибиранням є оформлення могили у належний вигляд, формування пагорба, встановлення пам'ятника чи хреста, огорожі.
  • Важливий етап прибирання могили – очищення від сухостою та бур'янів, висадження квітів на могилі або навіть дерева чи чагарника.
  • Також ми обов'язково стежимо за зовнішнім виглядом пам'ятника та нанесеної на нього інформації, за потреби миємо пам'ятник або протираємо його вологою ганчіркою.
  • Надання комплексної річної послуги, яка може включати прибирання кілька разів у зазначені клієнтом дати, включаючи дату смерті тварини.

Прибирання могили – це можливість якнайдовше зберегти добру пам'ять про улюбленого вихованця, повертаючись сюди знову і знову. Доглянута могила привертає увагу і демонструє, що тут спочиває домашній улюбленець, якого любили та цінували у сім'ї. Ми повертаємо місцю поховання доглянутий вигляд і охайність.

Після завершення прибирання робиться фотозвіт про виконану роботу та надсилається замовнику.