Кладовище тварин у Києві та Київській області

Кладовище домашніх тварин Київ

Смерть домашнього улюбленця стає серйозним ударом для кожного члена сім'ї, де він жив. І разом з бідою з'являється необхідність у вирішенні важливих питань: як і де поховати тварину, щоб не просто закопати її тіло у землю, а й мати можливість відвідувати місце поховання. Для багатьох людей процедура прощання важлива, оскільки це можливість прийняти та усвідомити втрату улюбленця.

Наші ритуальні послуги для тварин:

  • Приїзд до будинку чи ветклініки, де померла тварина, та підготовка її тіла до майбутнього поховання.
  • Використання ритуальних атрибутів, які необхідні при похованні тварин – труни або боксу, можуть бути таблички з фотографією та даними.
  • Виїзд транспорту для перевезення тіла та його подальшої доставки на кладовище.
  • Поховання, формування могили, оформлення її екстер'єру.

Де поховати померлого улюбленця?

У Києві та області сьогодні немає зареєстрованих кладовищ, де можна офіційно ховати тварин. Проте стихійних кладовищ для тварин, які давно вже перетворилися на реальні та відомі по всьому місту місця – достатньо. На лівому березі – біля Лісового кладовища. Правий берег – це 5-та просіка. Можливі й інші варіанти за результатами обговорення із замовником.

Кладовище тварин відкрите для поховання будь-яких домашніх улюбленців. Ми готові допомогти кожному пройти цей складний період у житті та гідно попрощатися з померлим вихованцем, забезпечивши йому останній прихисток, куди можна буде навідуватися. Вибираючи поховання, клієнт бере на себе відповідальність і дає гарантії того, що тварина не хворіла на інфекційні або інші небезпечні для життя інших тварин і людей хвороби. В іншому випадку, тіло тварини рекомендується піддати кремації.

Цвинтар домашніх тварин у Києві