Усипляння тварин в Києві з виїздом додому

Усипляння тварин Київ

Усвідомлення того, що улюблений вихованець мучиться, страждає і відчуває пекельну біль, приносить не менші муки його власнику. Саме тому послуга усипляння тварин – це один із найгуманніших способів допомогти вихованцю, коли інших варіантів та способів немає.

Евтаназія тварин – це процедура усипляння тварини спеціальними препаратами. Показана за наявності у тварин патологій, складних, несумісних із життям травм та невиліковних хвороб, що приносять біль та страждання.

Ми позбавимо вашого улюбленця від болю

Наш фахівець усипляє тварин вдома: ветлікар приїжджає для виконання необхідних процедур. Домашній улюбленець зовсім не страждає при проведенні процедури, а швидко і безболісно покидає цей світ.

Тваринам важлива присутність поряд їх власника, а йому – зі свого боку, важливо бути в останні хвилини поряд з улюбленцем. Ми надаємо таку можливість їм – попрощатися один з одним. І присутність поруч знайомої обожнюваної людини в такий момент для тварини – це спокій та умиротворення.

Як ми допоможемо?

  • Підбираються препарати, які виключають можливі муки та сильні болі у тварини;
  • Вихованець спокійно засинає, що дає можливість людям бути в цей момент поряд з ним;
  • Ця процедура абсолютно безболісна. У людини з'являється впевненість у тому, що все зроблено правильно.

Ми допомагаємо тваринам піти безболісно, ​​а їхнім власникам даруємо умиротворення, адже вони зробили все, що могли і навіть більше. Після проведення евтаназії можна замовити процедуру прощання – ритуальні послуги для поховання тварин.

Евтаназія тварин у Києві

Причин для евтаназії тварин багато і кожна з них – безперечний біль і неможливість тварини сказати про ці страждання. Це повільна смерть у постійних муках. Саме тому усипляння – це гуманний і, мабуть, єдиний спосіб припинити ці муки.