Поховання домашніх тварин Україна

Поховання тварин Україна

Після смерті домашнього улюбленця з'являється кілька варіантів для його поховання: несанкціоноване кладовище для тварин, місце у дворі на дачі або заміській ділянці, кремація або гідний похорон на спеціалізованому кладовищі з оформленням могили.

Співробітники нашого ритуального бюро для тварин “Pet-Ritual” пропонують найдостойніший і найраціональніший спосіб: поховання тварини на кладовищі для домашніх тварин у Києві чи області, де лежать інші домашні улюбленці. На цьому спеціалізованому майданчику все облагороджено та облаштовано таким чином, що одразу стає зрозуміло: тут спочивають улюбленці родини.

Поховання тварин: кладовище у Києві та області

  • Ми створюємо всі умови для гідного поховання домашнього улюбленця. Вибираємо відповідну труну, оформляємо її ритуальними атрибутами.
  • Ми підбираємо місце для поховання та готуємо могилу до поховання.
  • Готуємо тіло тварини, ховаємо, надаємо фотозвіт власнику.
  • Місце поховання облагороджуємо, у разі окремого замовлення – встановлюємо пам'ятник чи пам'ятну табличку.
  • Пропонуємо послуги з періодичного прибирання могилки, заміни квітів, благоустрою та повернення їй охайного вигляду.

Провести свого вихованця в останню путь гідно важливо для людини, яка дійсно його любила. Незалежно від того, яка в країні ситуація і де сам господар буде завтра: турбота про поховання тіла улюбленця у землю та облаштування його могилки, говорить про те, що тварину любили та обожнювали. Заради його світлої пам'яті людина здатна і готова на все. І ми готові допомогти їй впоратися з горем і взяти весь клопіт на себе, забезпечивши індивідуальний підхід та максимум уваги до його горя.

Що ми пропонуємо?

Тіло тварини пересилається нам у спеціальній камері, яку ми надсилаємо клієнту Новою Поштою. Доставка у Київ камери з тілом можлива залізницею або за допомогою сервісу BlaBlaCar. Буде оформлено та облаштовано могилку, підібрано труну та її відповідне оформлення. Ми все зробимо за вас. І надамо повний фотозвіт процедур, що проводяться із зазначенням місця, де спочиває домашній улюбленець. Є можливість доставки тіла померлого вихованця з усіх регіонів України, включаючи з окупованих територій.

Місце поховання облагороджується та облаштовується відповідно до запитів клієнта.