Кремація домашніх тварин Україна

Кремація тварин Україна

Смерть домашнього улюбленця може застати людину сьогодні у будь-якій точці України та за кордоном. Військові дії в нашій країні змусили багатьох українців змінити місце проживання. І разом із людьми тваринам також доводиться змінювати місце проживання, пристосовуватися, переживати стрес і… не справлятися з ним чи хворобою.

Pet-Ritual – це Ваш чуйний та уважний помічник у такий складний час. Особливо коли потрібна допомога: визначитися з тим, що робити з тілом улюбленого вихованця, як і куди відправити на кремацію і як організувати цей процес, перебуваючи в іншому регіоні країни.

Кремація – це сучасний спосіб прощання з померлою твариною. Її тіло спалюють при високій температурі в крематорії, а прах повертають власнику в спеціальній урні або розвіюють, за його побажанням, у відповідному місці.

Кремація тварини під нашим чуйним керівництвом – це:

  • Чуйний підхід, уважне ставлення та реалізація кожного індивідуального запиту;
  • Кремація тіла тварини у крематорії Києва;
  • Транспортування, зустріч та передача тіла чи праху фахівцями нашого бюро;
  • Документальне супроводження процесу – передача фотозвіту всіх процедур.

Ми забезпечуємо створення оптимальних умов для реалізації найголовнішого завдання: доставки тіла померлої тварини до Києва, кремації та пересилання урни з прахом на вказану замовником адресу. Ми фотографуємо весь процес для передачі фотозвіту замовнику. Таким чином, він отримує гарантії проведення всього циклу узгоджених та сплачених робіт.

Чому з нами зручно та спокійно?

  • Ми зустрічаємо холодильник із тілом тварини у будь-якому районі Києва, відвозимо його до крематорію для проведення кремації;
  • Підбираємо всі ритуальні аксесуари та погоджуємо з клієнтом;
  • Відправляємо прах зручною формою доставки, позначивши його як добриво, щоб уникнути непорозумінь на пошті;
  • Надаємо великий вибір урн, в якій прах померлої тварини буде транспортуватися, а потім ховатися у землю на дачі, зберігатися вдома або розвіюватися в улюбленому місці прогулянки.

Тіло померлого вихованця доставляється до Києва у спеціальному холодильному контейнері. Назад прах доставляється в обраній замовником урні. Це один із найдостойніших, екологічних та прийнятних способів прощання з померлою твариною.

Ми працюємо по всій Україні. Є можливість доставки тварини з окупованих територій. Тіло тварини пересилається нам у спеціальній холодильній камері, яку ми надсилаємо клієнту Новою Поштою. Доставка в Київ камери з тілом можлива залізницею або за допомогою сервісу BlaBlaCar.